MBaaS، حامی همایش مشهد کانکت

تیر ۱۹, ۱۳۹۵

دومین دوره همایش مشهد کانکت، ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ در فرهنگسرای فناوری و رسانه برگزار خواهد شد و گروه MBaaS همانند دوره اول، از حامیان آن خواهد بود.

مشهد کانکت یک رویداد تخصصی نرم‌افزار است که به صورت فصلی برگزار می‌شود. در این رویداد یک روزه، ضمن ارائه‌های فنی و کاربردی مرتبط با حوزه نرم‌افزار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت مستقیم با فعالان حوزه کسب و کار، طراحان، برنامه‌نویسان، مدیران پروژه نرم‌افزاری در ارتباط باشند.

ایده اصلی کانکت برای کمک به توانمندسازی جامعه کاربران صنعت نرم‌افزار و ارتباط موثر بین فعالان این حوزه است. مشهد کانکت توسط جلسات باز نرم‌افزاری مشهد که قریب ۲ سال است جلسات تخصصی نرم‌افزار را در مشهد به صورت رایگان برای عموم برگزار می‌کند، پشتیبانی شده و برگزار می‌شود.

نخستین دوره کانکت، با حمایت دانشگاه صنعتی سجاد و مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان و با همکاری انجمن علمی دانشگاه صنعتی سجاد روز ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۴ برگزار شد گزارش برگزاری نخستین دوره همایش کانکت را این آدرس می‌توانید مطالعه کنید.

در دومین دوره همایش کانکت ۵ سخنرانی اصلی با محوریت آشنایی با مفاهیم و کاربرد رویکردهای نوین نرم‌افزاری توسط سخنرانان اجرا خواهد شد.

موضوع سخنرانی‌های این دوره:

تگ‌ها ;

نظر دهید:

لطفا در نظر داشته باشید که بر اظهارنظرها نظارت می شود. بنابراین، در نظرات خود از کلمات اسپم و ... استفاده نکنید، در غیر این صورت نظر شما حذف خواهد شد.