شروع کار با زیرساخت MBaaS

آبان ۲۲, ۱۳۹۴

سایت MBaaS.ir، به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات زیرساخت برنامه‌های موبایل، به صورت رایگان خدمات خود را در اختیار توسعه‌دهندگان و شرکت‌های محترم قرار می‌دهد. جهت استفاده از این خدمات کافیست در پایگاه www.mbaas.ir ثبت‌نام و زیر ساخت اختصاصی خود را به راحتی ایجاد نمائید.

بعد از ثبت‌نام و ورود به پنل مدیریتی، با صفحه‌ایی مشابه تصویر زیر روبرو خواهید شد، که به شما اجازه ایجاد یک نمونه زیرساخت با زیردامنه‌ایی دلخواه از دامنه mbaas.ir را می‌دهد.

create_instanceحداکثر ۱ ساعت بعد از صدور درخواست ایجاد، یک نمونه زیرساخت برای شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات دسترسی به آن مانند نام‌کاربری و کلمه‌عبور پنل مدیریتی و … برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

به محض ایجاد زیرساخت، وضعیت آن در پنل از “در حال راه‌اندازی” به “فعال” تغییر خواهد کرد و شما می‌توانید با مراجعه به آدرس دامنه خود (مانند mb-xyz.mbaas.ir)، صفحه ورود به زیرساخت اختصاصی خود را مشاهده نمائید (تصویر زیر):

login_pageبا استفاده از اطلاعاتی که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است، می‌توانید وارد پنل زیرساخت خود شده و اولین برنامه خود را با استفاده از آن توسعه دهید.

شروع کار با MBaaS

برای شروع کار با MBaaS و نوشتن اولین برنامه آزمایشی خود، کافیست مطالب ذیل را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. ایجاد برنامه بر روی زیرساخت
  2. دانلود SDK دلخواه
  3. اجرا کردن برنامه نمونه Address Book

در صورتیکه در استفاده از خدمات سایت MBaaS دچار مشکل شدید، همکاران ما آمادگی دارند که در انجمن این سایت با آدرس forum.mbaas.ir، پاسخگوی سوالات شما توسعه‌دهندگان محترم باشند.

تگ‌ها ; ,

نظر دهید:

لطفا در نظر داشته باشید که بر اظهارنظرها نظارت می شود. بنابراین، در نظرات خود از کلمات اسپم و ... استفاده نکنید، در غیر این صورت نظر شما حذف خواهد شد.